Organizacja Baby Shower

Przygotowaniem Baby Shower zajmuję się od początku do końca. To jedno z najpiękniejszych wydarzeń przyszłej mamy. Dlatego też podczas tak ważnego wydarzenia nie powinno zabraknąć odpowiednich dekoracji oraz niespodzianek. W taki sposób możecie okazać radość z oczekiwania na nowego członka rodziny. Podczas tego wydarzenia wszystko co przesłodzone jest tutaj akceptowalne. Pamiętajcie, że przyszła mama nie powinna mieć żadnych obowiązków w tym dniu. Baby Shower najlepiej jest zorganizować między 6, a 8 miesiącem ciąży. Wydarzenie można przygotować w różnych ciekawych miejscach w zależności od wymaganego klimatu oraz stylu uroczystości. Przygotowując ofertę zwracam uwagę na sugerowany budżet uroczystości, ale też staram się negocjować z podwykonawcami
 
Organizacja Baby Shower – Z czym mogę Wam pomóc?
• przygotuję dla Was propozycję wizualną tej uroczystości
• zadbam o odpowiedni wybór dekoracji
• wybiorę najlepsze kwiaty oraz najsmaczniejszy tort
• zadbam o odpowiednie atrakcje w tym dniu, które urozmaicą ten wyjątkowy czas
• wybiorę oryginalny i kreatywny prezent dla przyszłej mamy
• sprawię, aby ten dzień był wyjątkowy
  Oczywiście zorganizuję wszystko będąc w stałym kontakcie z osobą zamawiającą. W mojej ofercie organizacji Organizacji Baby Shower istnieje kilka opcji wyboru motywu przewodniego. Zawsze jestem w stałym kontakcie z osobą zarządzającą, abym mogła w fajny sposób wszystko Wam przedstawić.
Rezerwując moją usługę organizacji BABY SHOWER otrzymujecie ode mnie :
○ cały harmonogram tego dnia
○ wizualizację
○ kosztorys
  W mojej ofercie do wyboru jest kilka motywów przewodnich, o których będę opowiadać Wam na bieżąco
BABY SHOWER mogę zorganizować w klimacie:
○ BOHO
○ RUSTYKALNYM
○ GLAMOUR
○ Z MOTYWEM PRZEWODNIM (elementem, który uwielbia przyszła mama)
○ Z KOLOREM PRZEWODNIM
Zawsze staram się troszkę Was wypytać, aby najlepiej zorganizować ten dzień. Jeśli więc nie macie pomysłu na organizację tego wydarzenia, lub jesteście zabiegane i obawiacie się, że nie podołacie, aby przygotować wymarzoną uroczystość przyszłej mamie, skontaktujcie się ze mną. To odpowiedni czas aby przygotować piękny baby shower w plenerze! Można w fajny sposób stworzyć wyjątkowy i niezapomniany klimat! Warto przygotować baby shower, którego jeszcze przyszła mama nie doświadczyła. Mam nadzieję, że moje pomysły na ten dzień i organizację Wam się spodobają. Organizacja tej uroczystości w plenerze wiąże się z wyjątkowym i dokładnym zaplanowaniem! Musimy liczyć się z warunkami atmosferycznymi i być gotowi na każdą sytuację! Jestem zawsze w pogotowiu i nawet na ostatni moment staram się, aby wszystko się udało!
Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad organizacją Baby Shower lub też borykacie się z jakimś problemem i nie wiecie jak go rozwiązać to polecam się. Skontaktuj się ze mną pod tel. 797 513 933 lub mailowo!
Możecie na mnie liczyć ♡
ORGANIZACJA:
MAM PLAN | Dekoracje Skrawek Pasji Handmade | Napisy ledowe P.S. Kocham Cię | Namiot Wyporzeczalnia | Kwiaty Alexdekor – dekoracje ślubne | Tort Daria Zychma

Leave a comments

TOP